Автомобильные ключи

При експлуатації автомобіля періодично можуть траплятися різні поломки. При наявності досвіду багато несправності можна полагодити самостійно, проте в разі втрати і поломки ключа відмикання дверей машини вирішити проблему своїми силами буде складно. Для проведення таких робіт існують сервіси з виготовлення ключів для авто. У нас найкращі автомобильные ключи.

У нашому сервісному центрі можна замовити дублікат ключа для будь-якого авто, при чому ціна такої послуги буде прийнятною для кожного автолюбителя. Роботи з виготовлення обламаних » жал » виробляються нашими майстрами цілодобово, тому в екстрених ситуаціях рекомендуємо звертатися до нас.

Оперативне виготовлення авто ключів
Ключі багатьох сучасних автомобілів крім металевого «жала» містять в конструкції електронні плати, які відповідають за дистанційне керування охоронною системою машини. Процедура по створенню дубліката автомобільного ключа включає себе кілька видів робіт:

  • Діагностика автомобіля, вивчення схеми роботи охоронної системи (при її наявності);
  • Виготовлення макета і його підгонка;
  • Створення дубліката;
  • Прописування даних в пам’яті охоронної системи автомобіля;
  • Перевірка працездатності.

У деяких випадках, для відновлення працездатності ключа необхідно повністю встановлювати заново систему захисту. Примітно, що проведення подібних робіт практикується нашими фахівцями прямо на місці неполадки, тому по завершенню роботи клієнт може продовжити рух.

Зрозуміло, що є багато слюсарів, які здійснюють виготовлення автоключів, однак працювати з електронними схемами можуть лише кваліфіковані фахівці зі спеціальним обладнанням. Виготовлення ключів для авто проводиться тільки після пред’явлення документів, що підтверджують право володіння автомобілем.

Дана послуга може знадобитися не тільки в екстрених ситуаціях. Наприклад, багато клієнтів замовляють дублікат ключа авто на випадок поломки або втрати основного брелока.

У ситуації, коли доступ до машини загублений, а кермо заблокований – продовжити рух неможливо. Зрозуміло, що для деяких людей це може серйозно зіпсувати плани, тому рекомендуємо в оперативному порядку викликати наших майстрів. Процедура виготовлення ключів на авто може зайняти деякий час, тому що в більшості сучасних ключів від машин вбудовується чіп. Відновлення чіпа-головний етап робіт для отримання дубліката ключів авто.

Добавить комментарий

Related Posts

Краны водоснабжения и газоснабженияКраны водоснабжения и газоснабжения

Крани і вентилі, призначені для організації систем водопостачання і газопостачання, являють собою високоякісне з’єднання матеріалів, збільшують термін експлуатації до 50-ти років. Сучасне обладнання дозволяє виробникам виготовляти надійні комплектуючі, які можна

Тормозные колодкиТормозные колодки

Наскільки важливо купити колодки гальмівні на своє авто? Купуючи автомобіль, слід пам’ятати, що тепер необхідно регулярно проводити технічне обслуговування на предмет можливих поломок в майбутньому, які можуть привести до аварії.