Эвакуатор Киев

Евакуатор у Києві-спецтехніка, яка є необхідністю на жвавих столичних дорогах. Не тільки ДТП, але і поломка машини стане причиною для формування пробки. Немає часу самостійно усувати навіть дрібні поломки, та й бажання колупатися в машині є не у всіх, столичні жителі на роботі або в іншому місці, куди вони направляються, повинні виглядати акуратно. Тому все частіше застосовується Евакуатор-Київ є містом, в якому досить просто викликати спецтехніку в будь-який район-будь то Нивки, Троєщина або ж потрібен Евакуатор в Києві на Оболонь. Недорогий Евакуатор зовсім не означає неякісний. Прийнятну ціну вдається тримати за рахунок постійного потоку клієнтів, постійного контролю над використанням палива транспортною технікою. У нас найкращій эвакуатор Киев.

Говорячи про сервіс, який відрізняє надійну компанію, можна відзначити:

  • робота в цілодобовому режимі, у святкові та вихідні дні;
  • перевезення транспорту і пасажирів з місця евакуації;
  • підвіз палива або портативна зарядка АКБ. Ми пропонуємо тільки якісні послуги евакуатора за найнижчими цінами, діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів. Евакуатор у Києві не є дивиною. Її викликають як для транспортування розбитих машин, так і для планового перевезення багатьох вантажів, наприклад, спецтехніки на гусеницях, якою не можна пересуватися по місту, щоб не пошкодити асфальт, негабаритних вантажів, новеньких машин.

Для різних видів вантажів і різних ситуацій потрібна різна Спецтехніка.

Евакуатор для битих авто
Аварії в Києві трапляються постійно, і ніхто не застрахований від зустрічі в потоці транспорту з дурнем за кермом. Авто може також постраждати через ожеледицю, злетівши з дороги.

Якщо водія склали європротокол або потерпілому немає необхідності складати протокол, оскільки головним винуватцем була, наприклад, слизька дорога, потрібно просто викликати евакуатор Київ. При цьому важливо точно описати:

Модель авто;
Чи потрібна допомога при його навантаженні.
Іноді виявляється, що машину досить витягти з кювету і встановити на колеса — і вона здатна продовжувати шлях. Але для цього потрібно, щоб техдопомогу на дорозі надавав кран-маніпулятор, який витягне машину з проблемного замету або болота.

До серії постраждалих авто можна віднести транспортні засоби після спроби викрадення. Вони не в змозі рухатися, оскільки протиугінна система заблокувала життєво важливі вузли. Доставити машину на СТО можна тільки евакуатором, а для навантаження оптимально застосовувати вбудований кран-маніпулятор або систему бічного навантаження. До речі, такі ж Евакуатори застосовуються для транспортування на штрафмайданчик неправильно припаркованих автомобілів.

Avtosos.kiev.ua

Добавить комментарий

Related Posts

Запчасти на мотоциклЗапчасти на мотоцикл

Останні роки все більше збільшується трафік мотозапчастин з Польщі. Причина прозаїчна — там дешевше і запчастини не «вбиті» на українських дорогах. Якщо вас зацікавила подібна пропозиція інтернет-магазин, то ми готові

АккумуляторАккумулятор

Аккумулятор-це друга за значимістю деталь після двигуна, яка встановлюються не тільки на автомобілі, але і на Мопеди, скутери і мотоцикли. Акумулятор є баластним навантаженням для реле-регулятора в системах з моховичним

Ремонт иммобилайзераРемонт иммобилайзера

Предлагаем широкий спектр услуг в сфере обслуживания автомобильных замков и ключей авто. Открываем закрытые двери в автомобиле. Срочное открытие автомобиля с перекодировкой центрального замка или замены авто ключа на другой.