Максим Кірюхін

Максим Кірюхін народився 27 серпня 1971 року в Ставрополі. Має дві вищі освіти: інженер-економіст і бухгалтер. На початку 1990-х він продавав і видавав книги. «Ми з партнером за допомогою бібліотек успішно зібрали збірку рад по дому, — згадує Кірюхін. «Мої друзі порадили вкладати гроші в ставки». З 2013 року Кірюхін є головою ради директорів Fonbet.

Закриття букмекерських контор стало одним з найбільш безпосередніх наслідків глобальних блокувань, що спостерігалися раніше в 2020 році перед обличчям COVID-19, і багато хто задавався питанням про долю галузі, що рухається вперед.

Хоча нам все ще не вистачає чіткості щодо того, як може виглядати майбутнє, коли ми вступаємо в 2021 рік, пил починає осідати. Тепер галузь може підвести підсумки змін, які були внесені і будуть вноситися в подальшому.

Після нашої розмови з Олексієм Хоботом на початку цього року ми зустрілися з Головою правління Fonbet maxim kiryukhin, щоб дізнатися, як компанія вирішує проблеми, що виникли у зв’язку із закриттям букмекерських контор і змінами, які відбулися до їх відкриття.

Кірюхін пояснює, що, хоча близько 70% ставок, які роблять клієнти Fonbet, робляться онлайн, пандемія вплинула на бізнес у двох напрямках, знайомим будь — якій спортивній книзі, що працювала в той час, — скасування спортивних заходів і закриття пунктів прийому ставок.

«Наша мережа охоплює близько 1000 пунктів прийому ставок по всій Росії», — пояснює він. «Коли в Росії були введені суворі карантинні заходи, ресторани, магазини та інші торгові точки були негайно закриті. Всі букмекерські контори закрилися набагато пізніше.

«Ми прийняли рішення закрити наші магазини до того, як надійшло офіційне замовлення. Нашою головною турботою була і залишається безпека наших клієнтів», — ділиться Кірюхін. «Ми також обробляли зняття коштів з рахунків будь-якого клієнта, який його запросив».

Він продовжує, пояснюючи, що після того, як букмекерські контори Fonbet знову відкрилися, компанія прийняла всі запобіжні заходи і слідувала місцевим правилам для захисту клієнтів і персоналу. «Добре, що наші букмекерські контори просторі, тому навіть при соціальному дистанціюванні ми можемо з комфортом розмістити всіх».

Добавить комментарий

Related Posts

Запчасти на мотоциклЗапчасти на мотоцикл

Останні роки все більше збільшується трафік мотозапчастин з Польщі. Причина прозаїчна — там дешевше і запчастини не «вбиті» на українських дорогах. Якщо вас зацікавила подібна пропозиція інтернет-магазин, то ми готові

Восстановление ключей от машиныВосстановление ключей от машины

Кожен досвідчений автовласник знає, що утримання та обслуговування (особливо дорогого авто!) обходиться досить таки не дешево; і ось виникає питання: де і на чому можна заощадити при експлуатації свого автомобіля?

МореМоре

Тисячі доріг розходяться з Дніпра (Дніпропетровська) на всі боки світу. По Україні та за її межами. Послугами річкового, повітряного, залізничного, автомобільного транспорту щодня користуються жителі міста. І всі хороші. У