Оборудование для шиномонтажа

Найпоширеніший питання початківця автомайстра – де в Україні знайти надійного постачальника шиномонтажного обладнання, який надасть не тільки якісне обладнання, здійснить його доставку та налагодження, а також забезпечить запчастинами та сервісним обслуговуванням протягом усього терміну експлуатації. На підставі нашого 15-ти річного досвіду у сфері шиномонтажного обладнання пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору оптимального комплекту для облаштування майстерні з обслуговування шин. У нас найкраще  оборудование для шиномонтажа.

Послуга шиномонтажу коліс присутня в прейскуранті кожного автосервісу або невеликий СТО. Для облаштування шиномонтажного ділянки необхідно спеціальне обладнання. Самий мінімальний необхідний комплект складається з бортировочного (шиномонтажного) і балансувального стенду. Балансування – важливий компонент, так як забезпечує точність виконання проведеної роботи по заміні гуми. Крім цього, ми пропонуємо повністю весь асортимент, який необхідний для проведення шиномонтажних робіт:

Дископравний стенд (для сталевих і литих дисків);
Пневмоінструмент (компресор повітря, гайковерт, зачисна машина);
Вулканізатор (з механічним або пневматичним притиском);
Домкрати (гідравлічний підкатний і підкатний пневматичний) і т. д.
Однак головним обладнанням ділянки шиномонтажу, все ж є шиномонтажний стенд. Нижче розглянемо більш детально кожного виробника окремо.

Шиномонтажний стенд BRIGHT
Шиномонтажне обладнання провідного китайського виробника BRIGHT, який з 1 серпня 2017 року, в результаті злиття, входить в італійський концерн Nexion SPA відрізняється високою надійністю і доступною ціновою політикою. Bright пропонує на вибір два типи шиномонтажних верстатів для коліс легкових автомобілів: напівавтоматичний і автоматичний.

Напівавтоматичний верстат має ручне (механічне) управління опусканням шиномонтажної лапи, автоматичне (пневмопривод) лише обертання столу. В автоматичному верстаті обидва дії, опускання лапи і обертання столу походять від пневматичного привода. За рахунок цього збільшується швидкість обслуговування вхідного потоку автомобілів і загальне зниження трудовитрат на бортировку одного колеса.

Крім стендів для обслуговування легкових автомобілів, виробник BRIGHT має широку лінійку стендів для мотоколес, комерційного транспорту (вантажівки, автобуси і сільгосп техніка) і навіть коліс літаків. Відмінною особливістю вантажного шиномонтажного обладнання є фіксація колеса у вертикальному положенні, суперміцні монтажні головки і диски для відриву гуми від борту зроблять роботу фахівця швидкою і зручною.

Добавить комментарий

Related Posts

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ЗМІНУ МОТОРНОГО МАСЛАЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ЗМІНУ МОТОРНОГО МАСЛА

Для того, щоб масло виконувало свої функції, його потрібно періодично міняти. Моторне масло виконує, і завжди виконувало декілька важливих функцій у двигуні вашого автомобіля, зменшуючи тертя деталей двигуна і частково

Як в Україні поміняти старі права на новіЯк в Україні поміняти старі права на нові

Задумався обміняти старі водійські права на нові по закінченню терміну, з-за зміни прізвища або з іншої причини? Ось тобі кілька порад, як це зробити. Необхідність обміну старого водійського посвідчення на

Особливості вибору колісних дисківОсобливості вибору колісних дисків

Вибрати колісні диски не так просто, як, наприклад, шини, адже більшість автовласників слабо уявляють на що звернути увагу при їх виборі. Звичайні критерії вибору – це дизайн та розмір. А