Оборудование для шиномонтажа

Найпоширеніший питання початківця автомайстра – де в Україні знайти надійного постачальника шиномонтажного обладнання, який надасть не тільки якісне обладнання, здійснить його доставку та налагодження, а також забезпечить запчастинами та сервісним обслуговуванням протягом усього терміну експлуатації. На підставі нашого 15-ти річного досвіду у сфері шиномонтажного обладнання пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору оптимального комплекту для облаштування майстерні з обслуговування шин. У нас найкраще  оборудование для шиномонтажа.

Послуга шиномонтажу коліс присутня в прейскуранті кожного автосервісу або невеликий СТО. Для облаштування шиномонтажного ділянки необхідно спеціальне обладнання. Самий мінімальний необхідний комплект складається з бортировочного (шиномонтажного) і балансувального стенду. Балансування – важливий компонент, так як забезпечує точність виконання проведеної роботи по заміні гуми. Крім цього, ми пропонуємо повністю весь асортимент, який необхідний для проведення шиномонтажних робіт:

Дископравний стенд (для сталевих і литих дисків);
Пневмоінструмент (компресор повітря, гайковерт, зачисна машина);
Вулканізатор (з механічним або пневматичним притиском);
Домкрати (гідравлічний підкатний і підкатний пневматичний) і т. д.
Однак головним обладнанням ділянки шиномонтажу, все ж є шиномонтажний стенд. Нижче розглянемо більш детально кожного виробника окремо.

Шиномонтажний стенд BRIGHT
Шиномонтажне обладнання провідного китайського виробника BRIGHT, який з 1 серпня 2017 року, в результаті злиття, входить в італійський концерн Nexion SPA відрізняється високою надійністю і доступною ціновою політикою. Bright пропонує на вибір два типи шиномонтажних верстатів для коліс легкових автомобілів: напівавтоматичний і автоматичний.

Напівавтоматичний верстат має ручне (механічне) управління опусканням шиномонтажної лапи, автоматичне (пневмопривод) лише обертання столу. В автоматичному верстаті обидва дії, опускання лапи і обертання столу походять від пневматичного привода. За рахунок цього збільшується швидкість обслуговування вхідного потоку автомобілів і загальне зниження трудовитрат на бортировку одного колеса.

Крім стендів для обслуговування легкових автомобілів, виробник BRIGHT має широку лінійку стендів для мотоколес, комерційного транспорту (вантажівки, автобуси і сільгосп техніка) і навіть коліс літаків. Відмінною особливістю вантажного шиномонтажного обладнання є фіксація колеса у вертикальному положенні, суперміцні монтажні головки і диски для відриву гуми від борту зроблять роботу фахівця швидкою і зручною.

Добавить комментарий

Related Posts

ЯК ВРЯТУВАТИ НОМЕРИ АВТОМОБІЛЯ ВІД КРАДІЖКИЯК ВРЯТУВАТИ НОМЕРИ АВТОМОБІЛЯ ВІД КРАДІЖКИ

В Україні непоодинокі випадки крадіжки номерних знаків з авто: як не стати жертвою злодіїв. Як показує практика, поряд з розкраданнями авто, злодії нерідко задовольняються за крадіжки номерних знаків з припаркованих

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО АВТОМОБІЛЬ ЗЛАМАВСЯ В ДОРОЗІЩО РОБИТИ, ЯКЩО АВТОМОБІЛЬ ЗЛАМАВСЯ В ДОРОЗІ

У житті кожного автомобіліста буває такий момент, коли автомобіль раптово відмовляється їхати. І не залишається нічого іншого, окрім як прийняти вправо, з’їхати на узбіччя і розібратися в чому причина непередбаченої

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ЗМІНУ МОТОРНОГО МАСЛАЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ЗМІНУ МОТОРНОГО МАСЛА

Для того, щоб масло виконувало свої функції, його потрібно періодично міняти. Моторне масло виконує, і завжди виконувало декілька важливих функцій у двигуні вашого автомобіля, зменшуючи тертя деталей двигуна і частково