Сигвей

Segway(Сігвей) –популярний засіб пересування. Принцип роботи простий – чим сильніше кут нахилу людини, що катається, тим швидше їде девайс. Внутрішні гіроскопи дуже точно визначають кут нахилу девайса і внутрішній комп’ютер реагує на нього, сповільнюючи або прискорюючи рух. Повороти здійснюються за рахунок нахилу вправо-вліво вертикального тримача-керма. Детальніше на hoverboard.com.ua/sigvej/.

Чому вигідно купити сігвей?
За останні роки все більше людей хочуть купити сігвей. Цей вид транспорту розвинувся максимально, завдяки популяризації двигунів, що працюють від акумуляторів. По-перше це дешево, адже ціна на електрику не велика, на відміну від ціни на бензин або інше паливо. По-друге це тихо – електродвигун практично безшумний. По-третє це екологічно чисто – електродвигун не виробляє ніяких токсичних викидів в атмосферу.

Де можна застосувати сигвей?
Segway дуже часто використовують для:

Катання по великих територіях-парках, набережних, скверах і т. д.
Роботи персоналу яким необхідно проходити великі відстані щодня (наприклад охорона гіпермаркетів, торгових центрів)
Екскурсія. Останнім часом в більшості європейських міст екскурсії проводять, використовуючи segway. Особливо це зручно для людей похилого віку, яким подолати велику відстань пішки важко.
Переміщення під час ігор, турнірів. Наприклад, для гри в гольф часто застосовують цей вид транспорту для переміщення по полю.
Природно, це далеко не всі області, де можна застосувати Segway, і це лише найосновніші.