Стартовые провода

У житті кожної людини, що володіє автомобілем, виникала неприємна ситуація, коли мотор в самий невідповідний момент відмовлявся заводитися. У більшості випадків проблема полягає в сів акумуляторі. В основному дане явище характерно для холодної пори року, коли температура опускається нижче мінус 15 градусів. Ми розповімо, Как выбрать стартовые провода . Найпростіший вихід із ситуації — » прикурювання » від іншого акумулятора. У його ролі може виступати як інший автомобіль, так і просто заряджена акумуляторна батарея. Саме для цього кожному водієві необхідно мати з собою стартові, або як їх ще називають — пускові, дроти. З їх допомогою здійснюється подача стартового струму на клеми розрядженого акумулятора. Зараз на полицях магазину Велика різноманітність товарів, тому нерідко складно зробити вибір. Однак потрібно розуміти, що пусковий провід низької якості не забезпечить належний контакт затискачів на клемах акумулятора. Тому необхідно підійти до покупки з серйозністю і при виборі звернути увагу на наступні критерії.

1.Довжина
При виборі довжини стартових проводів потрібно мати на увазі ряд особливостей. З одного боку, врахуємо, що чим довше провідник, тим більше на ньому падає напруги. З іншого боку, наприклад, в умовах тісного паркування, автомобіль — «помічник» може під’їхати тільки з боку багажника, а значить Довжина проводу повинна бути близько 4 метрів. Рекомендована довжина кабелю становить 2,5-4 метри. У цьому випадку він не буде настільки коротким, щоб не дотягнутися до автомобіля, і не занадто довгим, щоб негативно впливати на передачу струму від одного акумулятора до іншого.

2.Діаметр кабелю
Саме від діаметра кабелю залежить опір. На проводах маленького перетину буде велика величина падіння опору. Занадто тонкого дроту просто не буде достатньо для запуску двигуна автомобіля. Щоб не потрапити в пастку до недобросовісних виробників (деякі використовують тонку мідну жилу і збільшують товщину матеріалу для ізоляції, щоб провід виглядав товщі), варто звернути увагу на спайку у затиску. Саме там можна буде побачити справжню товщину жили. Оптимальним варіантом вважається діаметр 9-12 мм.

3.З’єднання стартових проводів з затискачами
Як правило, це найвразливіше місце. У місцях з’єднання можлива втрата напруги через підвищеної напруги, чого можна уникнути, якщо з’єднання буде виконано методом пайки.

4.Матеріал, з якого зроблені затискачі і дроти
Завдяки тому, що мідь, в порівнянні з іншими матеріалами, володіє меншим опором, саме вона буде ідеальним матеріалом для «крокодилів» і стартових проводів.

5.Ізоляція
Обмотка повинна бути стійкою до морозів, так як найчастіше до «прикурювання» вдаються саме в холодну пору року. Тому ізоляція повинна бути виконана або з морозостійкої гуми, або з Силіконової гуми.

6.Колір
Ця характеристика потрібна аж ніяк не для краси і привабливості стартових проводів. Двоколірні дроти необхідні для забезпечення безпеки автолюбителів, а також для зручності користування, щоб випадково не переплутати полюса. Зазвичай червоним позначається позитивний полюс, а чорним-негативний.

Узагальнюючи все вищесказане, виділимо ще раз головне, на що потрібно звертати увагу при виборі стартових проводів. Визначаємося з необхідною довжиною кабелю. Далі дивимося на якість проводів: обов’язково хороша ізоляція, пайка між проводами і «крокодилами». Звертаємо увагу на діаметр кабелю-він повинен бути 9-12 мм.А також дивимося, щоб затискачі і дроти були виготовлені з міді.

Добавить комментарий

Related Posts

Знакомства в северодонецкеЗнакомства в северодонецке

Слов’янський менталітет формує досить чітке уявлення про розподіл ролей у відносинах між чоловіком і жінкою. Поняття про батька-годувальника і матері, постійно пропадає на кухні, чітко вкоренилися у свідомості. Однак подібні

Создание сайтовСоздание сайтов

Наша команда займається професійним створенням сайтів з 2012 року. Ми робимо сайти під ключ, налаштовуємо і оптимізуємо інтернет проекти, запускаємо ефективні рекламні кампанії для просування Вашого бізнесу в Інтернеті. У

Утепленные новостройки от «Альянс Новобуд»Утепленные новостройки от «Альянс Новобуд»

Автономне опалення, передбачає будівництво власної котельні, вважали за краще всього 30% від ринку новобудов Київської області. Такий тип опалення вибрав для своїх РК один з найбільших забудовників області – компанія