TOYOTA МОЖЕ ЗАЛИШИТИСЯ В ЧЕМПІОНАТІ WEC


Остаточного рішення поки не прийнято. Японський концерн чекає нового технічного регламенту в чемпіонаті світу на витривалість.

Після того, як головні суперники японців заводські команди Porsche і Audi покинули чемпіонат світу на витривалість, Toyota залишається в гордій самоті в найпрестижнішому класу LMP1. І поки йти з нього не збирається.

Керівник спортивного відділення Toyota Шигеки Томояма заявив, що його команда хотіла б продовжувати виступи, але остаточного рішення керівництво концерну поки не прийняв. Але ймовірність збереження команди в чемпіонаті дуже висока.

Японці чекають технічних вимог до нового вищого класу, які поки не озвучені. І, за чутками, вимоги до гібридним гоночних автомобілів будуть дуже жорсткими. Але Toyota це не бентежить.

Остаточне рішення буде прийнято в кінці грудня. Саме в ці терміни FIA обіцяє оприлюднити новий технічний регламент. І якщо японців все влаштує, вони збираються побудувати абсолютно нову машину для сезону 2020-2021 року.

Toyota не приховує, що збирається виграти і сам чемпіонат світу, і його головну гонку 24 години Ле-Мана. Щоправда поки не зрозуміло, хто складе японцям конкуренцію. Поки про свій інтерес до нового класу гібридних автомобілів заявив тільки Peugeot.

Добавить комментарий

Related Posts

Хемілтон підпише 120-мільйонний контракт з Мерседесом?Хемілтон підпише 120-мільйонний контракт з Мерседесом?

Найближчим часом Льюїс Хемілтон може підписати нову рекордну угоду з Мерседесом. Нагадаємо, вчора Льюїс Хемілтон посів дев’яте місце на Гран-Прі Мексики і тим самим гарантував собі четвертий у кар’єрі титул.