Восстановление ключей от машины

Кожен досвідчений автовласник знає, що утримання та обслуговування (особливо дорогого авто!) обходиться досить таки не дешево; і ось виникає питання: де і на чому можна заощадити при експлуатації свого автомобіля? Запам’ятайте: безпека понад усе! Викрадення авто і розвиток технологій, що дозволяють обійти протиугінні системи, та й просто банальне блокування дверей підштовхують педантичних господарів на виготовлення електронних ключів з чіпом для свого авто. Новачкові автолюбителю на перший погляд, буде очевидно, що виготовлення чіп ключа в єдиному екземплярі обійдеться дешевше цілого комплекту, що складається з 2-3 штук, адже можна на крайній випадок звернутися в сервісний центр, який надає послугу з ремонту чіп ключів, але на ділі не все так просто. У нас найкраще восстановление ключей от машины. Як вже було сказано вище, життєві ситуації підносять масу сюрпризів, при яких навіть у акуратного автовласника ключі можуть просто «прірву«, випадково» загубитися» або навіть залишитися всередині заблокованого авто… що тоді ви будете робити??? Як буде можливе виготовлення електронних ключів, без наявності оригіналу??? Згадайте подібні випадки, і не забувайте про «дитячий фактор»: вони в таких ситуаціях грають не останню роль… для більш ясного розуміння ситуації слід роз’яснити деякі моменти, пов’язані з виготовленням чіп ключів для автомобілів. Отже, що ж з самого основного потрібно знати про безпеку свого авто? Процес виготовлення ключів з іммобілайзером і чіпом досить таки високотехнологічний і складний, хоча і не вимагає багато часу при роботі фахівця. Не забувайте, що йому може знадобитися «обійти» вашу протиугінну систему, іноді підключену до GPS навігатора, а в подальшому її потрібно буде заново відновлювати. Ремонт чіп ключів так само буває іноді неможливим в стислі терміни, знову ж все залежить від життєвих обставин і ступеня пошкодження чіп ключа автомобіля. Взагалі слід зазначити, що всі процедури, пов’язані з ремонтом і виготовленням чіп ключів слід проводити тільки у висококваліфікованих майстрів в даній області, інакше можливі такі наслідки, як виявлення пропажі особистих речей і дорогих гаджетів з салону свого автомобіля – без присутності слідів розтину! Репутація і досвід компанії, в яку Ви звертаєтеся, повинні бути бездоганні! Тепер трохи про виготовлення чіп ключів для авто, які вони бувають?

До основних видів ключів з іммобілайзером відносяться:

інфрачервоні Ключі;
з фіксованим ходом;
ключі на мікросхемі;
з криптованим ходом.
До 1996 року ключі з іммобілайзером для автомобілів не вироблялися, тому для виготовлення звичайного дубліката буде потрібно всього 10 хвилин часу і ваш оригінал, який провертає замки. Вартість виготовлення набору авто ключів вийде набагато дешевше.

Чому вартість виготовлення чіпів досить таки висока? Тут слід розглянути поетапний процес, з якого визначається кінцева ціна послуги. Діагностика. Кожна модель авто має свою специфіку і ступінь безпеки, тому виготовлення ключів з іммобілайзером полягає в створенні механічного жала для замка запалювання, в який вбудовується чіп.

Добавить комментарий

Related Posts

ХостингХостинг

http://fast-flux.su — це кращий хостинг партнер, якого ви тільки зможете знайти серед українських провайдерів. Більше 10 років на ринку IT-послуг дозволили нам накопичити досвід, завдяки якому хостинг сайтів в Україні

Автомобильные ключиАвтомобильные ключи

При експлуатації автомобіля періодично можуть траплятися різні поломки. При наявності досвіду багато несправності можна полагодити самостійно, проте в разі втрати і поломки ключа відмикання дверей машини вирішити проблему своїми силами