Як провести вихідні у Тернополі

Незабаром вихідні, а це означає, що тернополяни зможуть не тільки відпочити, але й цікаво і з користю провести час, відвідавши заходи, які відбудуться у місті 28-29 жовтня. Про це у подальшому огляді Тернополя:

Субота, 28 жовтень

У суботу В Тернополі буде гаряче і страшно. В цей день і ніч на тернополян та гостей міста чекає страшна вечірка «SANTA MUERTE HALLOWEEN CARNAVAL». Її початок о 22.00 і до ранку. У цю незабутню ніч на Вас чекають у HALLOWEEN DRESS. Гостям нададуть можливість відкрити двері в пекло або іншими словами в загробне життя, де їх чекають море текіли, тонни якісної музики і веселі і іноді страшні емоції від яких крок буде остигати в жилах. Таку ніч-Ви не забудете і захочете спробувати її ще і ще. Детальніше на ternopil.eu.

Розваги для гостей приготували: DJ NIGHT: DJ WOLLYS, DJ AIR, VOICE NIGHT: MC MAX CHEHOV, SHOW — GIRLS PERFORMANCE, PARTNERS: EL JIMADOR.

Від організаторів заходу гостей чекай напій вечора: TEQUILA + SANGRITA. Столики можна замовити по телефону 38067 351 41 01

Також у цей день можна піти на сальсу в Bunkermuz. Тільки тут є можливість спробувати щось нове для себе, зануритися в атмосферу гарячого танцю, краси, тепла, культури. Не важливий Ваш зріст, досвід, вік. Ніяких обмежень. Тренування на Крушельницької 18 з 20-21 у вівторок і четвер. Мати при собі одяг та взуття.