Зламав ногу в кінотеатрі — став темою соцмереж

Догодити всім і завжди не-мож-можна! Скільки людей — стільки й думок. Саме в цьому ми відрізняємося від роботів, описаних в книгах і знятих фільмах. Своєю індивідуальністю. Різними діями в типових ситуаціях. Ось і в Києві відбулася подія, яка викликала бурю зацікавлених коментарів і думок.

Як відзначає Рівно з посиланням на ogo.ua 14 серпня журналістка місцевого видання Вікторія Мамотюк повідомила, що у кіно палаці «Україна», що прийшов на кіносеанс з дружиною — зламав ногу. Сеанс був зупинений. Чоловікові надали допомогу. Викликали швидку. Медики і керівництво розважального закладу не коментують ситуацію, а ось користувачі соцмереж не можуть зупинитися. Особливо після посту Вікторії, яка закликала кінотеатр створити кращу підсвічування сходів, не вимикати світло на початку фільму, і взагалі оновлюватися.

Ситуація в цілому неоднозначна. Хоча і уявити собі, що під час перегляду кінофільму де горить світло не хотілося б. Детальніше на rivne-city.com.

Ось що про це говорять мешканці:

Анастасія Петраковська вказує, що в кінотеатрі дійсно темно. А на думку Зоряни Вишневської «Темно? У залі? Під час сеансу? Це ж нонсенс. Як так ?! Так, звичайно, перегляд фільму відбувається при світлі. При цьому жінка пошкодувала потерпілого і побажав якнайшвидшого одужання.

Як вважає Володимир Бардабуш, скільки в той кінотеатр не ходив, але завжди вдавалося такі проблеми вирішувати. Просто чіплявся за поручні і йшов дивлячись на світ, а робити з кінозалу дискотеку не варіант, в кіно повинно бути темно …

На думку Дмитра Єфремова все в кінотеатрах нормально. При цьому у всіх. Єдине, що не видають серветки для 3D очок. Дмитро вважає, що можна зламати ногу завгодно. І на ескалаторі і на тротуарі. Часто ходив і нічого такого не було. А людину звичайно шкода.

Отже, що сталося, то сталося. Потерпілого шкода, але вина лежить насамперед ньому. Надалі варто не спізнюватися на сеанси, а працівникам не варто пускати людей після початку фільму, світло треба вимикати тільки після початку кіно і попереджати клієнтів про обережний рух по залу.